Autoři

0 min read
Agáta Hrdličková

Agáta Hrdličková

Agáta pracovala jako marketing specialist v nadnárodní logistické společnosti TNT. Své zkušenosti teď využívá k hledání nejlepších online specialistů. Má-li čas, koordinuje online marketing eshopu s chovatelskými potřebami.

Magdaléna Divišová

Magdaléna Divišová

Magda se pohybuje v e-commerce více přes osm let. Dříve vedla marketing online agentury, nyní se v rámci Online People soustředí na strategický rozvoj a hunt C-level pozic v rámci online a ecommerce Napište jí.

Magdaléna Kypus

Magdaléna Kypus

Magdaléna má zkušenosti s marketingem, marketingový výzkumy a copywritingem. V minulosti se aktivně podílela na vyhledávání a náboru nejen IT zaměstnanců.

Online People

Online People

Jsme tu proto, abychom Vašemu online podnikání pomohli najít nejlepší lidi na trhu. Pomáháme malým, středním i velkým e-shopům bez rozdílu. Rádi pomůžeme i Vám.

Pavlína Zábojníková

Pavlína Zábojníková

Pavlína je jedna ze spoluzakladatelek Online People. V ecommerce se pohybuje přes 10 let a dříve působila v Aukru (od projekťáka po CEO), jako HR Allegro Group nebo šéfka 123shopu. V Online People dělá úplně všechno od obchodu, pohovorů až po účetnictví. A dost ji to baví. Napište jí.