Autoři

Agáta Hrdličková

Agáta Hrdličková

Agáta pracovala jako marketingová specialistka v TNT, jedné z nějvětších expresních logistických společností světa. Své zkušenosti nyní využívá k hledání těch nejlepších lidí v online marketingu.

Katarína Hosťovecká

Katarína Hosťovecká

Katka žije jako správný contentový specialista tvorbou obsahu pro online marketing. Nyní působí v kreativní agentuře Narrative Media a s Online People spolupracuje na přípravě textů z této oblasti.

Magdaléna Divišová

Magdaléna Divišová

Magda se pohybuje v e-commerce více než sedm let. Má zkušenosti s náborem a zaškolováním zaměstnanců, motivačními systémy a vzděláváním dospělých v rámci projektů EU. Napište jí.

Magdaléna Kypus

Magdaléna Kypus

Magdaléna má zkušenosti s marketingem, marketingový výzkumy a copywritingem. V minulosti se aktivně podílela na vyhledávání a náboru nejen IT zaměstnanců.

Mariana Grušová

Mariana Grušová

Mariana má zkušenosti z médií, PR a marketingu, nejvíc jí ale baví copywriting a sociální sítě. Pro Online People tvoří obsah a také hledá nové talenty v online marketingu.

Online People

Online People

Jsme tu proto, abychom Vašemu online podnikání pomohli najít nejlepší lidi na trhu. Pomáháme malým, středním i velkým e-shopům bez rozdílu. Rádi pomůžeme i Vám.

Pavlína Zábojníková

Pavlína Zábojníková

Pavlína je jedna ze spoluzakladatelek Online People. V ecommerce se pohybuje přes 10 let a dříve působila v Aukru (od projekťáka po CEO), jako HR Allegro Group nebo šéfka 123shopu. V Online People dělá úplně všechno od obchodu, pohovorů až po účetnictví. A dost ji to baví. Napište jí.

Petra Brabencová

Petra Brabencová

Petra má zkušenosti z marketingu, blízká je jí ale také oblast lifestylu a designu. Své nápady a dovednosti nyní využívá ke koordinaci eventů a při tvorbě obsahu nejen na poli vzdělávání.