Pavlína Zábojníková

3 min read

Bývalá personální, výkonná a regionální ředitelka ve společnosti Allegro Group CZ, která spojila své jméno s projekty jako Aukro či Heureka a která nyní pomáhá českým a zahraničním e-shopům najít ty nejlepší online odborníky prostřednictvím agentury Online People.

PZ_cover

Pomáhala najít nezaměstnaným pracovní uplatnění

Rok působila jako projektová manažerka Evropského sociálního fondu a zodpovídala za národní projekty v Operačním programu Rozvoj lidských zdrojů. Fungování státní správy jí ale brzy ukázalo, že to není pro ni ta správná cesta. Přijala nabídku kamaráda a nastoupila do Aukra.

Nejdříve vedla Aukro, potom Allegro v ČR a na Slovensku

V Aukru začala Pavlína jako projektová manažerka, po dvou letech se z ní stala provozní ředitelka. Na nové pozici se ale neohřála ani měsíc, byl jí totiž nabídnut post výkonné ředitelky.

PZ_zajimavost

Když se skupina Allegro, která se mezitím transformovala z původního Aukro, s.r.o., ještě více rozrostla, povýšila na regionální ředitelku pro Česko a Slovensko. V portfoliu Allegro byly tehdy značky jako Heuréka, bezrealitky nebo Netdirect.

V roce 2013 přijala Pavlína nabídku šéfovat jednomu z nejstarších eshopů v České republice, 123shop.cz, který od minulého roku otevřel pobočku i na Slovensku.

Najde vám ty nejlepší online specialisty

V říjnu roku 2014 Pavlína spoluzaložila s Magdalénou Divišovou a Tomášem Fikarem prostřednictvím společnosti Acomware agenturu Online People, která hledá odborníky z e-commerce a online marketingu pro velké, střední i malé e-shopy.

OP_PZ_MD_TF

Spokojenými a pravidelnými klienty agentury Online People jsou například společnosti a internetové projekty jako VašeČočky.cz, Bonami, Feedo.cz nebo Rohlík.cz.

S Aukrem pořádně zamávala

  • 2011: Aukro vítězem Křišťálové lupy v oboru Internetové obchodování
  • 2011: Vítěz soutěže GE Money Bank Obchodník roku v kategorii Internetový obchod roku
  • 2010: Aukro vítězem Křišťálové lupy v oboru Internetové obchodování
  • 2010: Vítěz soutěže GE Money Bank Obchodník roku v kategorii Internetový obchod roku
  • 2009: Aukro vítězem Křišťálové lupy v oboru Internetové obchodování
  • 2009: Vítěz soutěže GE Money Bank Obchodník roku v kategorii Internetový obchod roku
  • 2008: Aukro vítězem Křišťálové lupy v oboru Internetové obchodování

Odkazy, na které se vyplatí kliknout