Kamil Demuth

2 min read

Kamil Demuth zastává od listopadu 2013 post marketingového ředitele ve společnosti CZC.cz a je jednou z klíčových osob stojících za jejími úspěchy v posledních dvou letech. Své jméno spojil také s dalšími významnými internetovými projekty, jako je Heureka.cz či Ulozenka.cz.

KDdemuth_eshopista

Z kameramana se stal online marketérem

Kamil začínal jako produkční, kameraman a editor v SAT Plus, s.r.o. Svoji první marketingovou zkušenost získal v roce 2006, kdy se seznámil s tvorbou webových stránek, SEO a SEM problematikou, o rok později zahájil spolupráci s Porsters.cz.

Od 2013 stojí v čele marketingu CZC.cz

Množství znalostí a let praxe narůstá díky vlastním podnikatelských aktivitám, působení v Uloženka.cz nebo na pozici COO v Heureka.cz. Kamil se stává odborníkem na e-commerce a online problematiku, radí například, jak nepřijít v e-shopu o peníze a na co si dát pozor při srovnávání cen na internetu.

V listopadu 2013 nastupuje na pozici marketingového ředitele ve společnosti CZC.cz a jeho cílem je omezit závislost na Heurece a dalších zdrojích výkonnostního marketingu. Posiluje brand a snaží se zvýšit povědomí o něm mezi širokou veřejností prostřednictvím reklamních spotů v televizi, zabývá se otázkou retencí, tedy zvýšením loajality zákazníků, nebo personalizací webových stránek.

demuth_zajimavost1

Obrat téměř 1,75 miliard v roce 2013 a 2,4 miliard v roce 2014 je důkazem toho, že nový marketingový mix funguje.

Ani vlastní podnikání mu není cizí

Kamil úspěšně spustil internetových projektů, mezi nimi například Fotoprim.cz a Eramecky.cz, nabízejí zboží a služby v oblasti rámování obrazů, plakátů a fotografií. V roce 2011 založil novou divizi společnosti Demuth s.r.o. s názvem Parketprim, která nabízela prodej, pokládku a renovaci podlah v Praze a okolí.

Odkazy, na které se vyplatí kliknout